Itch My Hahaha mens Energy Union

Pozor, na páteční akci máte možnost jít jen za 50 korun! Stačí se registrovat TADY a do kolonky Důvod registrace uvést heslo Energy Union. Jinak vstupné činí 90,-

Inteligentní energie v životním stylu i hudbě

Poslední Itch My Hahaha tohoto roku bude výjimečné. Tentokrát totiž nepůjde jen o hudební zážitek, ale i o jemně podanou osvětu díky projektu Energy Union. Tato putovní kampaň si totiž klade za cíl informovat o alternativách, které ušetří přírodu i peněženku. Kromě Itch My Hahaha se kampaň koná i v Praze spolu s panelovými diskuzemi v režii Hnutí Duha a publikum se dozví o inteligentní energii, jejím získávání a využití, stejně tak i o aktivním zapojení do zlepšování ekologické situace nejen ve svém okolí. Speciálními podporovateli tohoto projektu jsou i angličtí Coldcut, kteří založili label Ninja Tune a pro turné připravili speciální VJ film, který se bude promítat po koncertě. Více o Energy Union zde .

Kromě výše zmíněného projektu připravilo i tentokrát Itch My Hahaha hudební lahůdky, které u nás nejsou zatím tak známé a objevují se v kolekcích hudebních fajnšmekrů. Mladý anglický producent Lone přijede do České republiky pouze kvůli koncertu na Flédě, aby předvedl své půvabné, načechrané a šťavnaté podoby house. Stáhněte si jako předkrm zdarma jeho mixtape pro rádio BTS zde.

Lone

Lone

Martin Tétreault z Motrealu je již zkušenář, který se turntablismem, DJingem a prací s vinylovými deskami a gramofony zabývá už bezmála 30 let. Používá vinyly, jehličky, preparované vybavení i elektrotechniku, vystoupil na festivalech jako MUTEK a spolupracoval například s Kidem Koalou. O den dříve vystoupí v Bratislavě v rámci slovenského festivalu NEXT. Na rozhovor s ním se podívejte zde.

Slovenský producent Stroon hraje prý post-dubstep, nejspíš wonky a trochu asi i IDM. Každopádně je výrazný díky čistému, vrstvenému zvuku a jemně temné atmosféře, která prostupuje jeho novým EP v Ruine Noire. EP je k dispozici zcela zdarma zde.

Jako DJs mají Greatest Hits Collective protentokrát padla, malý sál ovládnou Flppsj z Jesus Shining a brněnský rezident Cuffia. A kromě zmiňovaného filmu od Coldcut bude promítat také špičková VJská duo z Rakouska 4youreye.

Pátek – každý na Itch My Hahaha má svátek!